Atılım Otomasyon - İşinize Gereken Hızlı Çözümler - Hızlı Menü

İletişim

Hakkımızda

Kurulduğu günden bu yana kaliteli hizmet anlayışını benimseyen ve ön planda tutan ATILIM OTOMASYON

Fabrikanız için en iyisini mi arıyorsunuz?

Neden Bizi Seçmelisiniz?

Kurulduğu günden bu yana kaliteli hizmet anlayışını benimseyen ve ön planda tutan ATILIM OTOMASYON, deneyimli kadrosu, dinamik yapısı ile sektöründe sürekli lider durumda olmayı hedeflemiştir.

Tecrübeli ekibimiz ile kaliteli bir deneyim için buradayız!
Gelecekteki tüm faaliyetlerinde aynı misyon ve vizyonun gereklerini titizlikle yerine getirecek, yeni teknojilerin gerçekleştirilmesine ve satışına öncülük edecektir.

ATILIM OTOMASYON, son kullanıcıya Otomasyon ürün grupları hakkında teknik destek sağlamaktadır. Otomasyon projeleri, revizyon projeleri, pano dizaynı, ürün seçimi, Siemens – Delta – Schnaider PLC ve Operator Panel (HMI) ekipmanlarının kurulumu ve devreye alınması konusunda teknik desteğe ihtiyaç duyan her firmaya destek verilebilmektedir.Atılım Otomasyon

Misyonumuz

Misyonumuz, müşterilerimize Avrupa standartlarında ürün ve hizmetler sağlamak ve gerçekleştirdiğimiz her projeyi, önce müşteri açısından değerlendirip kalite, güvenlik ve verimlilik testlerinden sonra müşterilerimize sunmaktır.

Vizyonumuz

Vizyonumuz,müşterilerimizin memnuniyetini katlayarak devam ettirmek önceliklerimizin ilk sırasındadır, Faaliyet gösterdiğimiz tüm sektörlerde üretimlerimizle, hizmetlerimizle ve AR & GE çalışmalarımızla farkımızı ortaya koyarak sektördeki öncülüğümüzü devam ettirmek,teknolojik gelişmeleri takip ederek, öğrenmekten asla vazgeçmeden ilk günkü heyecanımızı ve güvenimizi gelecek nesillere aktarmaktır.

İletişim Kurun

Yardıma mı htiyacınız Var ?

İzmir, Torbalı, İTOP Organize Sanayi, İzmir Pancar Organize Sanayi

Bizi Arayın, Alanında Uzman Mühendislerimiz Sizlere Yardımcı Olsun!