Atılım Otomasyon - İşinize Gereken Hızlı Çözümler - Hızlı Menü

İletişim

Pano Modernizasyonu

Eski Fabrika Pano Modernizasyonuları...

Torbalı İzmir Eski Fabrika Pano Modernizasyonuları

Atılım Otomasyon, ihtiyacınız olan pano modernizasyonunu PLC ile sağlayarak sizleri teknoloji ile buluşturmaktadır.

Nesilden nesle süre gelmiş işletmeler, yıllardır işleyişte olan değişime kapalı fabrikalar ya da güncel çağa ayak uyduramayan şirketler gibi engellerden ötürü bir işletme pano modernizasyonuna ihtiyaç duyduğunun farkında değildir. Aslında Torbalı İzmir pano modernizasyonunun bir fabrika için enerjiden tasarruf ve üretimi arttırmada büyük bir faktör olduğundan haberdar değillerdir. Atılım Otomasyon, ihtiyacınız olan pano modernizasyonunu PLC ile sağlayarak sizleri teknoloji ile buluşturmaktadır.

PLC ile Pano Modernizasyonu

Günümüzde halen bazı fabrikaların teknolojik ilerlemenin dışında kalan üretimde kullandıkları metotları üretim unsurları bulunmaktadır. Bu gibi fabrikalar en baştan yeni nesil otomasyon sistemleri ile eskisine nazaran çok daha verimli ve maliyeti az üretim geçiş yapmaktadırlar. Bunun yanı sıra üretim sahalarında otomasyon metotlarını kullanıp materyalleri oldukça eski kalan fabrikalarda bulunmaktadır.

İkinci durumda anlatılan fabrikalar maliyet olarak yeni düzene ayak uydurması oldukça uygundur. Bu durum için öncelikle fabrikanın hali hazırda bulunduğu materyallerin eskimişlik durumu ve özellikle kullanılan rölelerin yerine PLC getirilmesi gerekmektedir. PLC lerin üretim bantlarına entegresi ve pano bağlantılarının sağlanma oldukça önem arz etmektedir. Pano fabrikaya gelen ham elektriğin alt devrelere ve bileşenlere dağıtan sistemdir.

Panoların modernizasyonları ile birlikte fabrika enerjiden oldukça büyük oranda tasarruf edebilecektir. Ayrıca üretim kapasitesi arttırılacağı için büyük kazanç farkı oluşacaktır. Panonun modernizasyonu ile birlikte scada sistemi fabrikaya oldukça kolay bir şekilde entegre edilebilecek olup kurulan bu sistem ile uzaktan üretim bantlarının kontrolü sağlanabilcektir. İş yükünün büyük oranda makinelere geçiçeği bu sitemler ile fabrika baştan kurulmuş gibi olacaktır.

Panoların gelişen teknolojik gelişmelerden geri kalmaması için yıllık arge ile panoların düzenli olarak modernizasyonu gerçekleştirilebilir.

İletişim Kurun

Yardıma mı htiyacınız Var ?

İzmir, Torbalı, İTOP Organize Sanayi, İzmir Pancar Organize Sanayi

Bizi Arayın, Alanında Uzman Mühendislerimiz Sizlere Yardımcı Olsun!