Atılım Otomasyon - İşinize Gereken Hızlı Çözümler - Hızlı Menü

İletişim

SU MATİK ( SU OTOMATI )

  İŞLETMENİZE YENİ BİR  EK KAZANÇ KAPISI Düny...

SU OTOMATI

 

İŞLETMENİZE YENİ BİR  EK KAZANÇ KAPISI

Dünyada bir çok ülkede kullanılan su otomatı artık türkiyede.

 

sipariş için bizim ile iletişime geçiniz

İletişim

 

 

 

5 lt şişe  ve 19 litre damacana dolumu yapabiliyorsunuz.

Cihazımızın su depolaması 500 lt bu sayede su tüketimi hızlı olacak sekilde çalışıyor bu sayede

suyun devamlı taze olması sağlanıyor.

Firma olarak flitre’lerin siz müşterilerimiz makinanızı aldıktan sonra değişim sürelerini otomatik takip ediyoruz  bu sistem sayesinde değişim zamanı gelen flitre grubunu sizler değişim süresini takip etmek zorunda kalmıyorsunuz.

Türkçe karşılığı

Su Matik

Su otomatı artık türkiye’de

ARITICI SİSTEMİMİZDE 8 ADET FLİTRE BULUNMAKTADIR

Spring Water Ultraviyole Su Arıtma Filtresi

Utraviole ile dezenfeksiyon, suya bir kimyasal veya oksidant ilave etmeksizin, mikroorganizmaların dezenfeksiyonunu sağlar. Düşük basınçlı civa lambası kullanılarak kısa uv dalgaları üreten dezenfeksiyon sistemi, bakteri, protozoa, virüs, küf, mantar, alg ve bunların yumurtalarını etkisiz hale getirir.

 

Aktif Karbon Filtre

Aktif karbon filtre özellikle organik kimyasalları sudan ayrıştırmak için kullanılan bir filtre çeşididir. Bu filtreler ayrıca hidrojen sülfür veya klor gibi suyun tadını ve kokusunu değiştiren kimyasalları da uzaklaştırarak suyu arındırır. Aktif karbon filtresi su arıtma cihazlarında kullanılır.

 

Membran Filtre

Membran arıtma filtresi çalışma mekanizması olarak milimetrenin on milyonda biri küçüklüğünde olan gözeneklere sahip olması ile suyu arındırır. Yarı geçirgen bir zar filtre halinde olması suyun sertliğini düzenlemesini ve suyu moleküler yapıya filtrelemesini sağlar. Ayrıca sudaki toksik ve kimyasal maddeleri arındırır.

CTO Filtre

Blok karbon cto filtre sıkıştırılmış karbon filtre görevi görür ve suyunuzun lezzetini ciddi derecede arttırır. Aktif karbon filtre yanık Hindistan cevizi kabuğudur. Yanık Hindistan cevizi kabuğunun belli işlemlerden geçirildikten sonra suyun asit ve nem dengesini korumasını sağlar.

Sediment Filtre

Sediment filtre su arıtma cihazlarının ön filtrasyon kısmını oluştururlar. Bunlar membran kısmına giden suyu partiküllerden arıtarak daha temiz olmasını sağlar. Bu filtrelerin en temel işlevi membran filtrenin daha sağlıklı bir şekilde çalışmasına yardımcı olmak. Tortulları, çamuru ortadan kaldırarak membran filtrelerin uzun süre boyunca performansını kaybetmeden çalışmasını sağlamak temel işlevlerindendir.

 

İletişim Kurun

Yardıma mı htiyacınız Var ?

İzmir, Torbalı, İTOP Organize Sanayi, İzmir Pancar Organize Sanayi

Bizi Arayın, Alanında Uzman Mühendislerimiz Sizlere Yardımcı Olsun!